Román és lengyel matematikusok előadásai

Román és lengyel matematikusok előadásai. Délmagyarország, (56) 245. p. 4. (1966)

For the full text version click the link below.
Item Type: Article
Related URLs: http://digit.bibl.u-szeged.hu/00000/00099/01966/00245/dm_1966_245_004.pdf
Date: 1966. October 16.
Journal title: Délmagyarország
Volume: 56
Number: 245
Page Range: p. 4
Uncontrolled Keywords: Egyetemtörténet külföldi vendégek 1966, Előadás matematikai Szeged 1966, Vendégeink
Date Deposited: 2018. Sep. 27. 14:18
Last Modified: 2018. Sep. 27. 14:18
URI: http://dmarchiv.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/55706

Actions (login required)

View Item View Item