Díszdoktoravatás a JATE-n

Díszdoktoravatás a JATE-n. Délmagyarország, (89) 277. p. 4. (1999)

For the full text version click the link below.
Item Type: Article
Related URLs: http://digit.bibl.u-szeged.hu/00000/00099/01999/00277/dm_1999_277_004.pdf
Date: 1999. November 27.
Journal title: Délmagyarország
Volume: 89
Number: 277
Page Range: p. 4
Language: Hungarian
Uncontrolled Keywords: Díszdoktoravatás, Frank Gannon Galwa-i egyetem biológus professzora, Díszdoktoravatás, Lovász László ELTE és Yale egyetem matematikus professzora
Date Deposited: 2019. Oct. 21. 09:02
Last Modified: 2019. Oct. 21. 09:02
URI: http://dmarchiv.bibl.u-szeged.hu/id/eprint/80593

Actions (login required)

View Item View Item